• Araştırma

Dünya Bilişim olarak size doğru bir hizmet sunabilmemiz adına, öncelikli olarak web tasarım projenizin, web tasarım ve geliştiricilerinden oluşan uzman ekibimiz tarafından her yönüyle anlaşılması gerekir. Bu aşamada halihazırda mevcut bir web sitenizin olup olmadığını, sunmakta olduğunuz ürün ya da hizmetleri ve hedef kitlenizi, tasarım konusundaki hayallerinizi inceleriz.

• Web Tasarım Konsepti

Bu aşamada, araştırma sonuçlarımıza ve bize verdiğiniz tasarım ilhamına dayanarak bir konsept yaratmaya başlarız. Konseptimiz sizin tarafınızdan onaylandığında artık geliştirme aşamasına başlayabiliriz demektir.

• Onaylanmış Konseptin Gelişimi

Bu aşama süresince uzman ekibimiz yoğun bir çalışma içerisinde olacak ve her bir adımda sizin geribildirim ve görüşlerinizi isteyecektir. Beraber geçireceğimiz bu süre ile memnuniyetinizi garanti altına alırız.

• Web Sitesinin Kalite Güvence Testi

Geliştirme aşaması tamamlandığında, kalite güvencesi için web sitenizi çeşitli hatalara karşı titizlikle test eder ve gerekli olabilecek UX(kullanıcı deneyimi) ayarlamalarını da bu aşamada yaparız

• Web Sitesinin Risk Yönetimi

Risk yönetimi aşamasında, web sitenizi güvenlik ölçümlerinden geçiririz.

• Personelin Eğitimi ve Desteği

Projenin tamamlanmasının ardından sizi ve ekibinizi içerik yönetim sistemini nasıl kullanacağınız konusunda eğitiriz. Dahası, projenin ilerideki gelişimi için iyileştirme desteği sunarız.

• SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) ve Dijital Pazarlama

Son aşama olarak SEO ve dijital pazarlama konusunda sizlere yardımcı oluruz. Dünya Bilişim’de biz, tüm web sitelerimizi SEO’yu göz önünde bulundurarak oluştururuz. Bu, web sitenizin arama motorlarında öncelikli görünmesini sağlar. Sitenizin optimizasyonu için çok önemlidir. Size hem site içi hem site dışı SEO hizmetleri sunarız. Ayrıca sosyal medya pazarlamacılığı (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, TikTok) başta olmak üzere tüm diğer dijital pazarlama hizmetlerinde de desteklerimizi sunarız.